Scribe

iPhone için Mac PC'ye Veri Aktarma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.7 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Hippo Foundry Inc.
Mac bilgisayar ve iOS akıllı cihaz sahipleri için geliştirilmiş olan Scribe uygulaması sayesinde hiç bir Wi-Fi ya da benzeri iletişim ağına gerek kalmadan Mac'te iPhone'a verilerinizi hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Mac bilgisayar ve iOS akıllı cihaz sahipleri için geliştirilmiş olan Scribe uygulaması sayesinde hiç bir Wi-Fi ya da benzeri iletişim ağına gerek kalmadan Mac'ten iPhone'a verilerinizi hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iPhone telefonunuza indirebileceğiniz uygulama ile Mac bilgisayarınızda bulunan URL, telefon numarası, fotoğraf ve metin dökümanları gibi verileri Bluetooth LE sayesinde iPhone telefonunuza güvenli ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Aktarma işlemi sırasında iPhone'da ilgili uygulamanın açık olmasına bile ihtiyaç duymazsınız.

Ayrıca içerisinde bulundurduğu kısa yollar ile de son derece kolay bir kullanım imkanı sunan Scribe'yi kullanabilmeniz için hem bilgisayarınızın hem de mobil cihazınızın Bluetooth bağlantısının açık olması ve sadece bir kere senkronize etmeniz yeterli olacaktır.

Scribe indir
DİĞER SÜRÜMLER